WSPÓŁPRACA

Cześć, nazywam się Agnieszka i od 2016 roku pracuję na stanowisku specjalisty ds. marketingu i PR oraz spełniam się w roli copywritera. Zajmuję się pisaniem artykułów tematycznych, wpisów na bloga, opisów do katalogów i produktów oraz prowadzeniem profili firmowych na portalu Facebook. Doświadczenie zdobyte w firmach świadczących usługi z obszaru marketingu internetowego, pozwoliło mi na praktyczne poznanie zasad SEO copywritingu i marketingu 4.0.

Agnieszka PolusWiem, że najlepiej ocenić umiejętności po czynach, dlatego zapraszam do odwiedzenia zakładki Jak piszę?, gdzie zamieściłam zróżnicowane pod względem tematów i branży teksty, które napisałam w latach 2015 – 2018.

Zastanawiasz się skąd nazwa obserwatorka? Zdradzę, że w każdej wolnej chwili uwielbiam wędrować, biegać i jeździć na rowerze – jednym słowem aktywnie spędzać czas wolny. Każde miejsce charakteryzuje się czymś innym, czymś co sprawia, że zapamiętujemy je w taki, a nie inny sposób. Ten wyjątkowy element wpływa na kształt narracji i tym samym sposób postrzegania danej destynacji, może on zainspirować lub zniechęcić słuchacza do podążania naszym śladem. Skuteczna opowieść zależy od perspektywy, a ta jest rezultatem obserwacji.

Przed rozpoczęciem współpracy poznaję potrzeby i oczekiwania klienta oraz zaznajamiam się z dotychczasowym wizerunkiem firmy/ marki, dbam o to, aby napisane przeze mnie teksty były spójne z prowadzoną do tej pory komunikacją marketingową. Stawka za usługę jest ustalana indywidualnie, po ustaleniu powyższych informacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, chętnie odpowiem na wszystkie pytania: a.polus94@gmail.com